background image
kangari  kangari  bernumaja facebook

Nometnes ikdiena un sadzīve

Nometnes ikdiena

       Tā kā nometne notiek laukos, liels uzsvars tiek likts uz dabas tuvumu un tās iepazīšanu. Paredzētas pastaigas un nodarbības pļavā, mežā, dārzā. Jūsu bērnam būs iespēja sajust atšķirību starp lielo pilsētu, tās daudzajiem vilinājumiem un lauku mieru. Jūsu bērns uz nedaudz dienām aizmirsīs datoru, televizoru un lielveikalus, bet klausīsies lakstīgalas un stārķa dziesmu, pasmaržos naktsvijoli, pavēros zvaigžņu pilnās debesis, atradīs mežā strautiņu un simtgadīgu ozolu, mācīsies pazīt un atšķirt puķes, kokus un kukaiņus.
      Nometnes laikā paredzētas nodarbības, kas attīstīs gan bērnu fizisko sagatavotību, gan atraisīs viņa garīgās spējas un fantāziju. Bērni zīmēs, veidos, dziedās, dejos, meklēs apslēptu mantu, pētīs dabu, sportos, dosies nelielos izbraukumos, peldēs un rotaļāsies
      Mēs nodrošināsim jūsu bērniem visus nodarbībām nepieciešamos materiālus un inventāru!
Nometnes laikā, dažādojot dienas programmu, bērni dosies arī kādā izklaidējošā un izzinošā braucienā, jo netālu atrodas vairākas interesantas vietas - Pastariņa muzejs, Rideļu dzirnavas, Imulu pasaku mežs, rodeļu trase, Abavas Velnakmens, Kaives dižozols, Laumu dabas parks un z/s “Indāni”, kurā ir plaša lauku sadzīves tehnikas kolekcija un daudz dažādu mājdzīvnieku. Izmaksas, kas saistītas ar šiem izbraukumiem apmaksā nometnes organizētāji.

Nometnes Sadzīve

      Bērnu dzīvošanai nometnē paredzēta atsevišķa ēka, kuras otrajā stāvā ir guļamtelpa bērniem un arī audzinātājas istaba.
Pirmajā stāvā atrodas telpa, kurā atpūsties, rotaļāties, vadīt nodarbības un arī ēst gadījumā, ja ārā ir slikts laiks.
Ēšana piecas reizes dienā paredzēta uz terases (sliktos laika apstākļos bērni ēd iekšā).
Nometnē ir lauku pirts, kurā bērni mazgājas un vienu reizi izbauda arī īstu pēršanos (ja vēlas).
Nometnē dzīvo 2 draudzīgi suņi, kuri kļūs arī par jūsu bērnu draugiem.